Кораловий снуд спицями

Кораловий снуд спицями

5116
0
ПОДІЛИТИСЯ
Кораловий снуд спицями

Шарфи – моя пристрасть, я обожнюю їх носити. І цієї зими мене  зігріватиме ось такий кораловий снуд. Він досить зручний, можу зробити два витки, а більше мені просто не потрібно.
Використовую в якості капюшона, що дуже практично. А найкраще те, що я його зробила власноруч, приклавши лише трохи зусиль.

3

Отож, одразу до справи! :)

Нам знадобиться:

Для цього коралового хомута я використала 3 мотки пряжі Alize LanaGold №154 (49% шерсті, 51% акрилу) та кругові спиці на 3,5 мм / 80 см довжини та трохи вечірнього натхнення. :)

Довжина снуда складає 60 см, а ширина 30 см.

Схема коралового снуду

Мене завжди приваблювали джгути, використання саме цього візерунка робить снуд більш об`ємним та рель`єфним. Тому при виборі візерунку для в`язання снуду я обрала ось такий:

20141129_133756

Він в`яжеться просто, лише потрібно для себе вирішити, яку висоту матиме перехід з одного нахилу джгута до іншого. Обов`язково потрібно слідкувати за тим, щоб перехід був рівномірним, тоді візерунок буде добре лягати на полотно та матиме хороший вигляд.

Подаю схему в`язання джгута спицями.

tamica.ru - Схема вязания 36x11Якщо помітили то снуд ще має маленький простенький джгутик, який я вже давно вподобала і тому він є невід`ємною частиною мого хомута.

tamica.ru - Схема вязания 7x11Снуд зв`язаний як звичайний шарф, простим полотном. На обох кінцях пришиті металеві кнопки, які й надають йому кругового вигляду.

Кораловий снуд спицями

Дякую моїй сестричці Олександрі, що погодилась побути моєю моделлю. А своїм читачам побажаю, щоб цей кораловий снуд надихав вас та вашу фантазію на нові творіння. :)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ