Топ 10 правил, як забезпечити стійкість ваших шкарпеток

Топ 10 правил, як забезпечити стійкість ваших шкарпеток

1452
0
ПОДІЛИТИСЯ
Топ 10 правил, як забезпечити стійкість ваших шкарпеток

Впевненна, що кожна майстриня захоплюється не лише своїм хоббі, а й шаленіє від в`язаних речей. Ви можете лише не погодитись, що йдучи вулицею і побачивши на комусь оригінальну в`язану річ, так і хочеться підійти поближче і зняти фасон, візерунок для власної колекції.

Та частіше ми дуже засмучуємось, коли така улюбленна, тепла річ втрачає свою привабливість.

Для цього варто знати деякі правила, як доглядати за в`язаними виробами. До прикладу візьмемо шкарпетки, які гріють нас кожного дня втрачаючи свою первісну форму.

  1. Не мотайте пряжу у клубок доки не вирішите в`язати. Інакше волокна вашої пряжі зтягуються і вже не будуть такими м`якенькими як раніше.
  2. Для в`язання шкарпеток оберайте відповідну пряжу. Варто брати ту, яка містить як натуральні волокна так і штучні. Бо шкарпетки зі 100% бавовни після другого прання втрачають свою форму. Для носків найкраще підходить нейлонова пряжа, яка славиться своєю еластичністю.
  3. Обераючи пряжу зверніть свою увагу, що моток дешевої містить короткі волокна, які швидше збиваються і зношуються, ніж довговолокниста пряжа.
  4. При в`язанні шкарпеток використовуйте спиці меншого розміру ніж вказані на етикетці. Тоді полотно буде щільнішим, що надасть виробу привабливого вигляду.
  5. Намагайтеся відразу визначити потрібний розмір для в`язання шкарпетки, інакше вона може вийти більшою, або ширшою і буде зповзати з ноги.
  6. Прати в`язанні шкарпетки потрібно окремо від інших речей, бо вони мають здатність вбирати інші кольори, а за неякісної пряжі віддавати свої.
  7. Вивертайте шкарпетки, коли збираєтесь прати, бо всередині вони значно м`якші ніж зовні.
  8. Для прання в`язаних шкарпеток та не лише, варто користуватись спеціальними чохлами, щоб не пошкодити виріб.
  9. Перучи не користуйтесь надто гарячою водою, бо носки можуть зменьшитися.
  10. Перед сушінням шкарпетко необхідно випрями, бо якщо будуть зібгані – волокна зіпсуються, внаслідок чого можуть утворитись дирочки.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ